22.01.2023 – III Niedziela Zwykła

1. Przeżywamy dzisiaj Niedzielę Słowa Bożego.

*   W środę, 25.01 – święto Nawrócenia św. Pawła apostoła.

*   W czwartek, 26.01 – wspomnienie świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa.

*   W sobotę, 28.01 – wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, kapłana i doktora Kościoła.

3. W sobotę, 28 stycznia, zapraszam na spotkanie o godz. 18.00 Grupowych, Radę Duszpasterską i Ekonomiczną.

4. W sklepiku jest do nabycia „Gość Niedzielny”, nowy numer „Małego Gościa” oraz kalendarze ścienne. Można również wypożyczyć wartościowe książki.

5. Serdecznie dziękuję mieszkańcom z ul. Racławickiej, państwu z numeru: 93, 95, 95A, 97, 134, 136, 140za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na potrzeby parafii.

O przygotowanie świątyni do następnej niedzieli proszę mieszkańców z ul. Racławickiej, państwa z numeru: 130, 128, 126, 85, 79, 77, 75.

6. Zakończyły się już odwiedziny duszpasterskie w parafii. W modlitwie w naszych domach prosiliśmy wspólnie o Boże błogosławieństwo dla rodzin, zdrowie i gorliwość w wyznawaniu wiary. Bóg zapłać za wielką życzliwość i gościnność oraz złożone ofiary, które jak co roku w części są przeznaczone na misje, utrzymanie seminarium, domu księży emerytów, na diecezję i parafię.

7. Spotkanie kandydatów do bierzmowania będzie w sobotę, 28 stycznia, o godz. 8.45 w kościele i następnie spotkanie grupach formacyjnych w salkach.

NIEDZIELA – 22.01.2023

8.00   +   Felicja Kasprzycka w r. śm. z mężem i opiekunami Rozalią i Andrzejem

10.30   +   Jan Łysoń w 1 r. śm. – od wnuków Ani, Marioli i Piotra z rodzinami

17.00        Dziękczynna w 90 urodziny Teofilii z prośbą o błog. Boże i zdrowie

17.00   +   Karolina Łysoń – od córki Teresy i wnuczki Katarzyny

17.00   +   Janina Chmiel w rocznicę śmierci

17.00   +   Jadwiga Mrzygłód – od córki Kseni z mężem

17.00   +   Aniela, Stanisław i Józef Bizoń

17.00  +   Zofia Budnik – od córki Małgorzaty z mężem

17.00   +  Ks. Edward Kobiesa, Ks. Jerzy Leśko, Józef, Kazimierz i Andrzej Wójcikiewicz, Michał Kizner, Karol Witkowski, Andrzej Malik, Adam Wojewodzic, Mirosław Buda, Irena Kukuła, Zofia Socała, Anna Buda, Andrzej Łysoń, Zygmunt Curzydło, Jan Socała, Paweł Bizoń, Zofia Bizoń, Władysław Pilch, Honorata Najbor, Henryk Chmiel, Krystyna Rajda, Tomasz Chmiel, Honorata Pasternak, Leszek Kosek, Dawid Skrzypiec, Alicja Ćwiertka, Małgorzata Turek, Marta Wojewodzic, Maria Rokowska, Aleksander Ćwiertka, Stanisław Bączek, Władysław Kołodziejczyk, Jan Łysoń, Czesław Wojewodzic, Franciszek Ćwiertka, Wiesław Łysoń, Józef Króliczek, Janina Płonka, Konstanty Potempa, Stefania Bryzek, Jerzy Nowakowski, Teofila Witkowska, Halina Dybał, Tomasz Chmiel, Marcin Oboza, Bogusława Bury, Anna Curzydło-Kizner, Krystyna Oboza, Kazimierz Łysoń, Wojciech Maciejczyk, Maria Koniarz, Zofia Budnik, Józefa Frosztęga, Karolina Łysoń, Jadwiga Mrzygłód, Ewelina Ogiegło.

7.00        Za parafię

17.00   +   Tomasz Chmiel – od kolegów i koleżanek z klasy

NIEDZIELA – 29.01.2023

8.00   +   Anna i Antoni Łysoń, córka Maria i syn Janusz

10.30   +   Adam i Anna Łysoń z synem Dariuszem

22.01.2023 – III Niedziela Zwykła

Ogłoszenia 1. Przeżywamy dzisiaj Niedzielę Słowa Bożego. 2. Liturgiczne obchody tygodnia: *   We wtorek, 24.01 – wspomnienie Św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła. *

15.01.2023 – II Niedziela Zwykła.

Ogłoszenia 1. Liturgiczne obchody tygodnia: *   We wtorek, 17.01 – wspomnienie Św. Antoniego, opata. *   Od środy, 18.01 w całym kościele rozpoczyna się Tydzień  Modlitw