21.04.2024 – IV Niedziela Wielkanocna.

1. Dzisiejsza niedziela zwana jest Niedzielą Dobrego Pasterza i rozpoczyna Tydzień modlitwy o powołania do służby w Kościele.

Po Mszy św. o godz. 10.30, zapraszam na spotkanie rodziców dzieci komunijnych.

Ofiarą do puszek możemy wspomóc dzisiaj diecezjalne radio „Anioł Beskidów.”

*   We wtorek, 23.04 – uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.

*   W czwartek, 25.04 – święto św. Marka, ewangelisty.

*   W piątek, 26.04 – Ksiądz Biskup Tadeusz Rakoczy obchodzi 32. rocznicę święceń biskupich. Pamiętamy w modlitwie o pierwszym Biskupie Bielsko-Żywieckim.

3. W piątek, 26 kwietnia, po Mszy św. o godz. 18.00 Schola Dorosłych zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu i Wieczór Uwielbienia.

4. W przyszłą niedziele, 28.04, po Mszy św. o godz. 10.30 zapraszam na spotkanie rodziców kandydatów do sakramentu bierzmowania.

5. W sklepiku jest do nabycia „Gość Niedzielny”, „Mały Gość”, Gość o Historii Kościoła oraz wyroby z Betlejem w ramach pomocy dla ofiar wojny w Ziemi Świętej.

6. Serdecznie dziękuję mieszkańcom z ul. Racławickiej, państwu z numeru: 284, 283, 281, 278, 278A, 276 za posprzątanie kościoła, kwiaty i złożona ofiarę.

O przygotowanie świątyni do następnej niedzieli proszę mieszkańców z ul. Racławickiej, państwa z numeru: 279 oraz ul. Grzybowej, państwa z numeru: 13, 7, 6, 3, 2, 1

4 Niedziela Wielkanocna – 21.04.2024

8.00   +   Józef i Zuzanna Graca z synem Kazimierzem

10.30   +   Andrzej Łysoń w 3 rocznicę śmierci – od żony i dzieci z rodzinami

18.00   +   Wojciech Krukiewicz z rodzicami Marią i Romanem

18.00   +   Krystyna Staniewska – od córki Ani i wnuczki Małgosi

18.00   +   Wojciech Dutka i zmarli z pokrewieństwa o dar życia wiecznego

18.00  +   Jan Oboza w 7 rocznicę śmierci – od żony i dzieci z rodzinami

18.00   +   Stefania Rajda – od synów z rodzinami

18.00   +  Ks. Edward Kobiesa, Ks. Jerzy Leśko, Stefania Bryzek, Jerzy Nowakowski, Teofila Witkowska, Halina Dybał, Tomasz Chmiel, Marcin Oboza, Bogusława Bury, Anna Curzydło-Kizner, Krystyna Oboza, Kazimierz Łysoń, Wojciech Maciejczyk, Maria Koniarz, Zofia Budnik, Józefa Frosztęga, Karolina Łysoń, Jadwiga Mrzygłód, Ewelina Ogiegło, Dorota Wider, Teresa Żydek, Albin Chmiel, Teofila Dwornik, Jan Mrzygłód, Rafał Łysoń, Stefania Huber, Marek Cibor, Barbara Potempa, Kazimierz Budnik, Zdzisław Hatala, Andrzej Zięba, Wiesław Chmiel, Maria Miarka, Karolina Wójcikiewicz, Jan Targosz, Janina Lachendro, Krystyna Staniewska, Bronisława Bury, Nikola Bury.

7.00       Dziękczynna na roczek Michalinki Łysoń z prośbą o błog. Boże i opiekę Matki Bożej

18.00   +   Marian Wetula rocznicę śmierci

5 Niedziela Wielkanocna – 28.04.2024

8.00   +   Franciszek Walasek w 30 rocznicę śmierci z żoną Krystyną