21.11.2021 – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.

1. Obchodzimy dzisiaj uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata a zarazem ostatnią niedzielę roku liturgicznego.

*   W poniedziałek, 22.11 – wspomnienie Św. Cecylii, dziewicy i męczennicy.

*   W środę, 17.11 – wspomnienie świętych męczenników wietnamskich: Andrzeja Dung-Lac, kapłana i towarzyszy.

3. Msze św. w tygodniu, od poniedziałku do soboty włącznie, przez cały listopad i grudzień, są odprawiane o godz. 17.00.

4. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się adwent i nowy rok liturgiczny.

5. Za tydzień w niedzielę, po mszy św. o godz. 8.00 zapraszam na spotkanie Radę Duszpasterską, Ekonomiczną i Grupowych.

6. W sklepiku jest do nabycia „Gość Niedzielny”, „Mały Gość” oraz inne tytuły prasy.

7. Serdecznie dziękuję mieszkańcom z ul. Racławickiej, państwu z numeru: 231A, 228, 228A, 227, 226, 224, 222, 218  za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na potrzeby parafii.
O przygotowanie świątyni do następnej niedzieli i kwiaty proszę mieszkańców z ul. Racławickiej, państwa z numeru: 145, 145A, 143, 141, 214, 210, 208.

NIEDZIELA – 21.11.2021

8.00   +   Alicja Rokowska z córką Marzeną

10.30   +   Mieczysław Oboza w rocznicę śmierci – od żony i dzieci

17.00   +   Helena i Rudolf Młocek z synem Jerzym – od dzieci z rodzinami

17.00   +   Alicja Ćwiertka – od mamy

17.00   +   Janina i Alojzy Łysoń – od syna Alojzego z rodziną

17.00   +   Stanisław Smaza w rocznicę śmierci

17.00   +   Bronisława Babik w rocznicę śmierci – od  córki

17.00   +   Ks. Edward Kobiesa, Ks. Jerzy Leśko, Józef, Kazimierz i Andrzej Wójcikiewicz, Michał Kizner, Karol Witkowski, Tadeusz Dąbrowski, Leszek Kiszka, Leokadia Socała, Cecylia Łysoń, Eugeniusz Dwornik, Adam Babik, Urszula Oliwa, Janina Łysoń, Krystyna Talaga, Maria Skowron, Janina Chmiel, Dariusz Łysoń, Władysława Biczak, Anna Oboza, Karol Dwornik, Zofia Woźniak, Andrzej Malik, Helena Osowska, Cecylia Socała, Władysława Oboza, Krzysztof Socha, Bronisława Babik, Alicja Rokowska, Stanisław Rajda, Helena Młocek, Stanisława Żydek, Marian Rajda, Aleksandra Socała, Gniewko Brzazgacz, Maria Pilch, Adam Wojewodzic, Mirosław Buda, Irena Kukuła, Zofia Socała, Anna Buda, Andrzej Łysoń, Zygmunt Curzydło, Jan Socała, Paweł Bizoń, Zofia Bizoń, Władysław Pilch, Honorata Najbor, Henryk Chmiel, Krystyna Rajda, Tomasz Chmiel, Honorata Pasternak, Leszek Kosek, Dawid Skrzypiec, Alicja Ćwiertka.

7.00        Za parafię

17.00   +   Katarzyna i Jan Biczak

NIEDZIELA – 28.11.2021

8.00   +   Zdzisław Borgosz w 5 rocznicę śmierci – od żony i dzieci

10.30        Dziękczynna w 10 urodziny Szymona z prośbą o błog. Boże i zdrowie

28.11.2021 – I NIEDZIELA ADWENTU.

Ogłoszenia          1. Obchodzimy I Niedzielę Adwentu, czasu oczekiwania na przyjście Zbawiciela. Roraty będą odprawiane od poniedziałku do piatku o godz. 17.00. Zapraszamy wszystkich,