12.09.2021 – XXIV Niedziela Zwykła.

1. Dziękujemy dzisiaj Panu Bogu za dar nowych błogosławionych kardynała Stefana Wyszyńskiego oraz Matki Róży Czackiej. Wypraszajmy przez Ich orędownictwo potrzebne łaski dla Ojczyzny i naszych Rodzin.

Po Mszy św. ofiarą do puszek możemy pomóc prześladowanym i uchodźcom.

*   W poniedziałek, 13.09 – wspomnienie Św. Jana Chryzostoma, bpa i doktora Kościoła.

*   We wtorek, 14.09 – święto Podwyższenia Krzyża Świętego.

*   W środę, 15.09 – wspomnienie NMP Bolesnej.

*   W czwartek, 16.09 –  wspomnienie Świętych męczenników Korneliusza, papieża                                                             i Cypriana biskupa.*   W sobotę, 18.09 – święto Św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski.

*   W środę, piątek i sobotę przypadają Kwartalne Dni Modlitwy za dzieci, młodzież                                                            i wychowawców.

3. W przyszłą niedzielę, 19 września, obchodzimy Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Ofiarą do puszek możemy wspomóc Diecezjalne Radio „Anioł Beskidów”.

4. W czwartek, 16 września, zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 uczniów klas ósmych, którzy przygotowują się do sakramentu bierzmowania. Po Mszy św. będzie spotkanie formacyjne w grupach poprowadzone przez animatorów.

5. W kościele może być zajętych 75% miejsc. Do limitu nie wlicza się osob zaszczepionych. Bardzo proszę nosić maseczki i zachowywać odpowiedni dystans między rodzinami.

6. W sklepiku jest do nabycia „Gość Niedzielny”, „Mały Gość” oraz specjalne wydanie „Gościa Niedzielnego” poświęcone Prymasowi Wyszyńskiemu i matce Róży Czackiej.

7. Serdecznie dziękuję mieszkańcom z ul. Racławickiej, państwu z numeru: 284, 283, 281, 278, 278A, 276 za posprzątanie kościoła oraz za kwiaty.
O przygotowanie świątyni do następnej niedzieli i kwiaty proszę mieszkańców z ul. Racławickiej, państwa z numeru: 279 oraz z ul. Grzybowej, państwa z numeru: 13, 7, 6, 3, 2, 1.

8. We wtorek Msza św. będzie odprawiona rano o godz. 7.00.

NIEDZIELA – 12.09.2021

8.00   +   Helena i Adam Kryska – od córki z rodziną

10.30   +   Marian Cibor z synem Januszem

18.00   +   Zdzisław Wojewodzic – od rodzeństwa

7.00        Za parafię

18.00   +   Karol Witkowski w 2 rocznicę śmierci – od żony i dzieci

18.00   +   Halina Kierczak w 23 rocznicę śmierci – od męża

18.00   +   Ks. Edward Kobiesa, Ks. Jerzy Leśko, Józef, Kazimierz i Andrzej Wójcikiewicz, Michał Kizner, Janusz Wojewodzic, Stanisław Chmiel, Karol Witkowski. Józef Wójcikiewicz, Jan Łysoń, Krzysztof Dybał, Eugeniusz Dybał, Tadeusz Dąbrowski, Leszek Kiszka, Leokadia Socała, Cecylia Łysoń, Eugeniusz Dwornik, Adam Babik, Urszula Oliwa, Janina Łysoń, Krystyna Talaga, Maria Skowron, Janina Chmiel, Dariusz Łysoń, Władysława Biczak, Anna Oboza, Karol Dwornik, Zofia Woźniak, Andrzej Malik, Helena Osowska, Cecylia Socała, Władysława Oboza, Krzysztof Socha, Bronisława Babik, Alicja Rokowska, Stanisław Rajda, Helena Młocek, Stanisława Żydek, Marian Rajda, Aleksandra Socała, Gniewko Brzazgacz, Maria Pilch, Adam Wojewodzic, Mirosław Buda, Irena Kukuła, Zofia Socała, Anna Buda, Andrzej Łysoń, Zygmunt Curzydło, Jan Socała, Paweł Bizoń, Zofia Bizoń, Władysław Pilch, Honorata Najbor, Henryk Chmiel.

7.00        Dziękczynna w 40 rocznicę ślubu Ewy i Marka Rozmarynowskich z prośbą o błogosławieństwo Boże zdrowie

15.00        ślub: Justyna Płonka i Krzysztof Pustelnik

18.00   +   Józef Wójcikiewicz w 2 rocznicę śmierci – od żony i dzieci

NIEDZIELA – 19.09.2021

8.00   +   Leszek Cibor w rocznicę śmierci z Rodzicami

10.30   +   Andrzej Malik w 1 rocznicę śmierci – od żony z rodziną

19.09.2021 – XXV Niedziela Zwykła.

Ogłoszenia          1. Obchodzimy dzisiaj Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Ofiarą do puszek możemy wspomóc Diecezjalne Radio „Anioł Beskidów”. 2. Liturgiczne obchody tygodnia: *

12.09.2021 – XXIV Niedziela Zwykła.

Ogłoszenia          1. Dziękujemy dzisiaj Panu Bogu za dar nowych błogosławionych kardynała Stefana Wyszyńskiego oraz Matki Róży Czackiej. Wypraszajmy przez Ich orędownictwo potrzebne łaski