19.06.2022 – XII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Obchodzimy Oktawę Bożego Ciała. Procesje z Najświętszym Sakramentem są na zakończenie Mszy św. o godz. 18.00, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 10.30. Zapraszamy do udziału dzieci Komunijne, sypiące kwiaty, młodzież i dorosłych.

*   We wtorek, 21.06 – wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika.

*   W czwartek, 23.06 – uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Na zakończenie  oktawy Bożego Ciała będzie poświęcenie ziół i wianków.

*   W piątek, 24.06 – uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z racji Uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych W tym dniu kończy się rok szkolny i katechetyczny. Msza św. dziękczynna zostanie odprawiona o godz. 8.00, zapraszamy dzieci, młodzież, nauczycieli i rodziców.

W piątek w naszej parafii będzie adorację Najśw. Sakramentu od godz. 14.00 do 18.00. Porządek adoracji: od godz. 14.00 – 15.00 mieszkańcy gr. I i II, od godz. 15.00 –16.00  gr. III i IV, od godz. 16.00 – 17.00 gr. V i VI, od godz. 17.00-18.00 – gr. VII.

*   W sobotę, 25.06 – wspomnienie Niepokalanego serca NMP.

3. W przyszłą niedzielę, 26 czerwca, będziemy obchodzić Uroczystość Odpustową w naszej parafii. Sumę odpustową o godz. 11.30 odprawi ks. dr Stanisław Cader. Zapraszamy do udziału dzieci w strojach komunijnych i dzieci sypiące kwiaty, poczty sztandarowe, osoby noszące chorągwie i feretrony, baldachim, panie niosące światło oraz wszystkich parafian.

4. Nabożeństwa czerwcowe w tygodniu są odprawiane po Mszy św. wieczornej,  a w niedzielę po Mszy św. o godz. 10.30.

5. . W sklepiku jest do nabycia „Gość Niedzielny”, „Gość Extra” poświęcony Cudom Eucharystycznym oraz nowy numer „Małego Gościa”.

6. Serdecznie dziękuję mieszkańcom z ul. Wspólnej, państwu z numeru: 160B, 152A, 152B, 150, 148, 146, 146A, 146B za posprzątanie kościoła, kwiaty i złożoną ofiarę.

O przygotowanie świątyni do następnej niedzieli i kwiaty proszę mieszkańców z ul. Wspólnej, państwa z numeru: 156, 156A, 156B, 156D, 144, 144C, 142, 140.

7. W parafii Św. Stanisława Bp. W Andrychowie od 1 do 24 lipca rozpoczynają się zapisy na Pieszą Pielgrzymkę do Częstochowy.

NIEDZIELA – 19.06.2022

8.00   +   Teofila i Władysław Witkowski w rocznicę śmierci

10.30   +   Zdzisław Wojewodzic – od żony z rodziną

18.00   +   Anna Wisz o dar życia wiecznego

18.00   +   Aniela i Józef Łysoń

18.00   +   Wojciech Dutka i zmarli z pokrewieństwa o dar życia wiecznego

CZWARTEK – Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela

18.00   +   Józef i Zofia Kamionka

PIĄTEK – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa

8.00      Dziękczynna na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego

18.00   +  Ks. Edward Kobiesa, Ks. Jerzy Leśko, Józef, Kazimierz i Andrzej Wójcikiewicz, Michał Kizner, Karol Witkowski, Maria Skowron, Janina Chmiel, Dariusz Łysoń, Władysława Biczak, Anna Oboza, Karol Dwornik, Zofia Woźniak, Andrzej Malik, Helena Osowska, Cecylia Socała, Władysława Oboza, Krzysztof Socha, Bronisława Babik, Alicja Rokowska, Stanisław Rajda, Helena Młocek, Stanisława Żydek, Marian Rajda, Aleksandra Socała, Gniewko Brzazgacz, Maria Pilch, Adam Wojewodzic, Mirosław Buda, Irena Kukuła, Zofia Socała, Anna Buda, Andrzej Łysoń, Zygmunt Curzydło, Jan Socała, Paweł Bizoń, Zofia Bizoń, Władysław Pilch, Honorata Najbor, Henryk Chmiel, Krystyna Rajda, Tomasz Chmiel, Honorata Pasternak, Leszek Kosek, Dawid Skrzypiec, Alicja Ćwiertka, Małgorzata Turek, Marta Wojewodzic, Maria Rokowska, Aleksander Ćwiertka, Stanisław Bączek, Władysław Kołodziejczyk, Jan Łysoń, Czesław Wojewodzic, Franciszek Ćwiertka, Wiesław Łysoń. Ks. Pedro Maria Guembe, Józef Króliczek, Janina Płonka, Konstanty Potempa, Stefania Bryzek, Jerzy Nowakowski, Teofila Witkowska, Halina Dybał, Tomasz Chmiel, Marcin Oboza, Bogusława Bury, Anna Curzydło-Kizner, Krystyna Oboza.

7.00        Dziękczynna w 18 urodziny Anny z prośbą o błog. Boże i opiekę Matki Bożej

15.00        Ślub: Wiktoria Tomiczek i Zbigniew Piekiełko

18.00   +   Andrzej Wójcikiewicz

NIEDZIELA – 26.06.2022 – Uroczystość Odpustowa