15.11.2020 – XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA.

1. Obchody liturgiczne tygodnia:

*   We wtorek, 17.11 – wspomnienie Św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy.

*   W środę, 18.11 – wspomnienie Bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy. W tym dniu przypadają imieniny Biskupa Romana Pindla, pamiętajmy w modlitwie.

*   W piątek, 20.11 – wspomnienie Św. Rafała Kalinowskiego, kapłana.

*   W sobotę, 21.11 – wspomnienie Ofiarowania NMP.

2. W przyszłą niedzielę, 22 listopada, obchodzimy uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.

3. W naszym kościele mogą przebywać 42 osób. Bardzo proszę nosić maseczki

i zachowywać odpowiedni dystans między rodzinami.

4. W związku limitami wiernych w niedzielę jest odprawiana dodatkowa

Msza św. o godz. 14.00.

5. We wtorek Msza św. będzie odprawiona o godz. 7.00 rano.

6. W sklepiku jest do nabycia „Gość Niedzielny”, kalendarze i inne tytuły prasy.

7. Serdecznie dziękuję mieszkańcom z ul. Stromej, państwu z numeru: 10, 10A, 13, 11, 8, 8A, 4, 2A za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na potrzeby parafii.

O przygotowanie świątyni do następnej niedzieli i kwiaty proszę mieszkańców z ul. Stromej, państwa z numeru: 2 oraz z ul. Racławickiej, państwa z numeru: 252A, 251, 251A, 249, 247, 246, 245.

8.  Bóg zapłać wszystkim, którzy w tym trudnym czasie wspierają parafię.

9. Został ofiarowany wózek dla osób niepełnosprawnych oraz chodzik, można go wypożyczyć dla osób starszych lub chorych.

NIEDZIELA – 15.11.2020

8.00   +   Zuzanna i Józef Graca w rocznicę śmierci

10.30   +   Władysław Prus i żona Maria w 20 r. śmierci – od córek Krystyny i Danuty z rodzinami

14.00   +   Ks. Jerzy Leśko – od mieszkańców ulicy Farmerskiej

18.00   +   Ks. Edward Kobiesa – od rodziny Kołodziejczyków i Malików

7.00   +   Ks. Edward Kobiesa – od rodziny Ścigów i Bargieli

18.00   +   Katarzyna i Jan Biczak

18.00   +   Felicja Kasprzyk – od Doroty i Marka Buda

18.00  +   Ks. Edward Kobiesa, Ks. Jerzy Leśko, Józef, Kazimierz i Andrzej Wójcikiewicz, Krystyna Książek, Sławomir Łysoń, Teodora Cibor, Ewa Socała, Edward Oboza, Helena Wiewióra, Andrzej Bury, Maria Osowska, Bożena Silvertand, Ryszard Kolber, Marian Ściga, Aniela Dwornik, Stanisław Socała, Janina Łakomiak, Michał Kizner, Stanisław Łysoń, Salomea Rokowska, Janusz Wojewodzic, Stanisław Chmiel, Karol Witkowski. Józef Wójcikiewicz, Jan Łysoń, Krzysztof Dybał, Eugeniusz Dybał, Tadeusz Dąbrowski, Leszek Kiszka, Leokadia Socała, Cecylia Łysoń, Eugeniusz Dwornik, Adam Babik, Urszula Oliwa, Janina Łysoń, Krystyna Talaga, Maria Skowron, Janina Chmiel, Dariusz Łysoń, Władysława Biczak, Anna Oboza, Karol Dwornik, Zofia Woźniak, Andrzej Malik, Helena Osowska, Cecylia Socała, Władysława Oboza, Krzysztof Socha, Bronisława Babik.

7.00   +   Krzysztof Socha – od żony

18.00   +   Eugeniusz Pająk w rocznicę śmierci z żoną Janiną

NIEDZIELA – 22.11.2020 – Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata

8.00   +   Leszek Kiszka w 1 rocznicę śmierci – od żony

10.30       Dziekczynna w 18 urodziny Żanety z prośbą o błog. Boże i zdrowie

14.00       za parafię

15.11.2020 – XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA.

Ogłoszenia          1. Obchody liturgiczne tygodnia: *   We wtorek, 17.11 – wspomnienie Św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy. *   W środę, 18.11 – wspomnienie Bł. Karoliny

Modlitwa o zatrzymanie epidemii

Panie Jezu, Zbawicielu świata, Nadziejo, która nigdy nas nie zawodzi. Zmiłuj się nad nami i wybaw od wszelkiego zła. Prosimy Cię, abyś zdusił plagę tego