15.01.2023 – II Niedziela Zwykła.

*   We wtorek, 17.01 – wspomnienie Św. Antoniego, opata.

*   Od środy, 18.01 w całym kościele rozpoczyna się Tydzień  Modlitw o Jedność Chrześcijan

*  W czwartek, 19.01 – wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa.

*  W sobotę, 21.01 – wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy. W naszej modlitwie szczególnie pamiętamy o naszych Babciach i Dziadkach.

2. Za tydzień, 22 stycznia, będziemy przeżywać Niedzielę Słowa Bożego.

3. W sklepiku jest do nabycia „Gość Niedzielny”, nowy numer „Małego Gościa” oraz kalendarze ścienne. Można również wypożyczyć wartościowe książki.

4. Serdecznie dziękuję mieszkańcom z ul. Stolarskiej, państwu z numeru: 15, 13, 11, 10, 9, 8, 6, 4 oraz z ul. Racławickiej, państwu z nr 142 za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na potrzeby parafii.

O przygotowanie świątyni do następnej niedzieli proszę mieszkańców z ul. Racławickiej, państwa z numeru: 93, 95, 95A, 97, 134, 136, 140.

5. Wizyta duszpasterska 2023r

*  W niedzielę, 15.01 – od godz. 13.00 ul. Racławicka od państwa Skowron do państwa Korbel.

Dodatkowy termin kolędy można uzgodnić w zakrystii lub w kancelarii.

6. Msze św. w tygodniu będą odprawiane o godz. 17.00.

7. We wtorek, 17 stycznia, o godz. 16.00 w naszym kościele odbędzie się już II Szkolny Koncert Kolęd. Serdecznie zapraszamy w imieniu Szkoły i Parafii.

8. W Domu Rekolekcyjnym obok Sanktuarium Karmelitów Bosych w Wadowicach

18 stycznia rozpoczyna się kolejna edycja Alfy. Bliższe informacje znajdziemy w gablocie.

NIEDZIELA – 15.01.2023

8.00   +   Jan Łysoń w 1 rocznicę śmierci – od żony i dzieci z rodzinami

10.30   +   Andrzej Wójcikiewicz w 6 rocznicę śmierci o dar życia wiecznego

17.00       Dziękczynna z okazji urodzin Marii z prośbą o błog. Boże i opiekę Matki Bożej Niepokalanej

17.00   +   Ewelina Ogiegło – od Rodziców

17.00   +   Jan i Stefania Bizoń

17.00  +   Krystyna Oboza – od córki Renaty z mężem

17.00   +  Ks. Edward Kobiesa, Ks. Jerzy Leśko, Józef, Kazimierz i Andrzej Wójcikiewicz, Michał Kizner, Karol Witkowski, Andrzej Malik, Adam Wojewodzic, Mirosław Buda, Irena Kukuła, Zofia Socała, Anna Buda, Andrzej Łysoń, Zygmunt Curzydło, Jan Socała, Paweł Bizoń, Zofia Bizoń, Władysław Pilch, Honorata Najbor, Henryk Chmiel, Krystyna Rajda, Tomasz Chmiel, Honorata Pasternak, Leszek Kosek, Dawid Skrzypiec, Alicja Ćwiertka, Małgorzata Turek, Marta Wojewodzic, Maria Rokowska, Aleksander Ćwiertka, Stanisław Bączek, Władysław Kołodziejczyk, Jan Łysoń, Czesław Wojewodzic, Franciszek Ćwiertka, Wiesław Łysoń, Józef Króliczek, Janina Płonka, Konstanty Potempa, Stefania Bryzek, Jerzy Nowakowski, Teofila Witkowska, Halina Dybał, Tomasz Chmiel, Marcin Oboza, Bogusława Bury, Anna Curzydło-Kizner, Krystyna Oboza, Kazimierz Łysoń, Wojciech Maciejczyk, Maria Koniarz, Zofia Budnik, Józefa Frosztęga, Karolina Łysoń, Jadwiga Mrzygłód, Ewelina Ogiegło.

7.00        Za parafię

17.00   +   Helena i Jan Żydek w rocznicę śmierci – od córek Zofii i Marii

NIEDZIELA – 22.01.2023

8.00   +   Felicja Kasprzycka w r. śm. z mężem i opiekunami Rozalią i Andrzejem

10.30   +   Jan Łysoń w 1 r. śm. – od wnuków Ani, Marioli i Piotra z rodzinami

22.01.2023 – III Niedziela Zwykła

Ogłoszenia 1. Przeżywamy dzisiaj Niedzielę Słowa Bożego. 2. Liturgiczne obchody tygodnia: *   We wtorek, 24.01 – wspomnienie Św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła. *

15.01.2023 – II Niedziela Zwykła.

Ogłoszenia 1. Liturgiczne obchody tygodnia: *   We wtorek, 17.01 – wspomnienie Św. Antoniego, opata. *   Od środy, 18.01 w całym kościele rozpoczyna się Tydzień  Modlitw