12.05.2024 – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

*   We wtorek, 14.05 – święto św. Macieja, apostoła.

*   W czwartek, 16.05 – święto św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika, patrona Polski.

2. Nabożeństwa majowe są odprawiane po Mszy św. wieczornej, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 10.30.

3. We wtorek o godz. 17.00 będzie kolejna próba dla dzieci komunijnych, natomiast spowiedź dla dzieci i ich Rodzin odbędzie w piątek od godz. 16.00.

4. Uroczystość Pierwszej Komunii Św. w naszej parafii będziemy przeżywać w sobotę o godz. 11.00.

5. Wyjazd na pielgrzymkę dla dzieci z czwartych klas i ich rodziców będzie w środę o godz. 8.00 z parkingu przed kościołem.

6. W przyszłą niedzielę, 19 maja, w Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, po Mszy św. o godz. 10.30 będzie spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania.

7. Za tydzień, w niedzielę, o godz. 16.00 Róże Żywego Różańca zapraszają na nabożeństwo majowe na „Ranczu” /wjazd od ul. Farmerskiej/ a następnie na piknik.

8. W sklepiku jest do nabycia „Gość Niedzielny”, „Mały Gość”, Gość o Historii Kościoła oraz wyroby z Betlejem w ramach pomocy dla ofiar wojny w Ziemi Świętej.

9. Serdecznie dziękuję mieszkańcom z ul. Stromej, państwu z numeru: 14, 12, 10, 8, 8A,  za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na potrzeby parafii.

O przygotowanie świątyni do Uroczystości Pierwszej Komunii św. proszę Rodziców dzieci z klas drugich SP.

10. Parafia Narodzenia NMP w Inwałdzie zaprasza na Nabożeństwa Fatimskie 13-go każdego miesiąca. Szczegóły znajdziemy na plakacie.

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – 12.05.2024

8.00   +   Teofila Witkowska w 2 rocznicę śmierci z mężem Władysławem –

od córki Anny i wnuków

10.30        Dziękczynna w 70 urodziny Wita z prośbą o dalszą opiekę Bożą

18.00   +   Maria Matejko – od męża

18.00   +   Za zmarłych członków z Rodzin X Róży

18.00   +   Józef i Zofia Kamionka

18.00       W intencji zatwardziałych grzeszników zniewolonych przez nałogi – od Róży I

18.00   +   Ks. Edward Kobiesa, Ks. Jerzy Leśko, Teofila Witkowska, Halina Dybał, Tomasz Chmiel, Marcin Oboza, Bogusława Bury, Anna Curzydło-Kizner, Krystyna Oboza, Kazimierz Łysoń, Wojciech Maciejczyk, Maria Koniarz, Zofia Budnik, Józefa Frosztęga, Karolina Łysoń, Jadwiga Mrzygłód, Ewelina Ogiegło, Dorota Wider, Teresa Żydek, Albin Chmiel, Teofila Dwornik, Jan Mrzygłód, Rafał Łysoń, Stefania Huber, Marek Cibor, Barbara Potempa, Kazimierz Budnik, Zdzisław Hatala, Andrzej Zięba, Wiesław Chmiel, Maria Miarka, Karolina Wójcikiewicz, Jan Targosz, Janina Lachendro, Krystyna Staniewska, Bronisława Bury, Nikola Bury.

7.00      Za parafię

11.00      W intencji Dzieci Komunijnych i ich Rodzin