10.10.2021 – XXVIII Niedziela Zwykła.

Kancelaria parafialna jest czynna od wtorku do niedzieli przez pół godziny po Mszy św. czyli od 18.30 do 19.00 oraz sobotę rano od godz. 7.30 do 8.00.

1.  Obchodzimy dzisiaj XXI Dzień Papieski pod hasłem: „Nie lękajcie się!”. Będziemy mieli okazję wspomóc materialnie ofiarą do puszek dzieło, które nazywane jest „żywym pomnikiem Św. Jana Pawła II”. Fundacja Dzieło Nowego Tysiąclecia poprzez stypendia wspiera ok. 2000 młodych ludzi z całej Polski.

*   W środę, 13.10 – wspomnienie Bł. Honorata Koźmińskiego, kapłana.

*   W piątek, 15.10 – wspomnienie Św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła. Jest to zarazem Dzień Dziecka utraconego.

*   W sobotę, 16.10 – wspomnienie Św. Jadwigi Śląskiej.

3. Nabożeństwa Różańcowe w tygodniu są odprawiane o 17.30, a w niedzielę po Mszy  św. o godz. 10.30. Gorąco zachęcam do odmawiania różańca dzieci, młodzież

i dorosłych. W kolejne dni różaniec będą prowadziły poszczególne klasy: w niedzielę klasy 3, w poniedziałek – kl. 8, we wtorek – kl. 7,  w środę – kl. 6, w czwartek – kl. 5, piątek – Oaza, w sobotę – kl. 4.

4. W kościele może być zajętych 75% miejsc. Do limitu nie wlicza się osob zaszczepionych. Bardzo proszę nosić maseczki i zachowywać odpowiedni dystansmiędzy rodzinami.

5. W sklepiku jest do nabycia „Gość Niedzielny”, „Mały Gość” oraz inne tytuły prasy.

6. Serdecznie dziękuję mieszkańcom z ul. Stromej, państwu numeru: 13, 11, 10, 10A, 8, 8A, 4, 2A za posprzątanie kościoła oraz kwiaty.

O przygotowanie świątyni do następnej niedzieli i kwiaty proszę mieszkańców z ul. Racławickiej, państwa numeru: 252A, 251, 251A, 249, 247, 246, 245.

NIEDZIELA – 10.10.2021

8.00   +   Antoni Bizoń z żoną Marią

10.30   +   Józef Buldończyk w 4 rocznicę śmierci

18.00   +   Stanisław Chmiel – od żony z rodziną

18.00   +   Janina i Marcin Mieszczak w rocznicę śmierci

18.00   +   Krystyna Rajda – od męża

18.00   +   Rozalia i Michał Żydek – od córki Alfredy

18.00   +   Maria Chmiel i mąż Franciszek

18.00   +   Ks. Edward Kobiesa, Ks. Jerzy Leśko, Józef, Kazimierz i Andrzej Wójcikiewicz, Michał Kizner, Karol Witkowski, Jan Łysoń, Krzysztof Dybał, Eugeniusz Dybał, Tadeusz Dąbrowski, Leszek Kiszka, Leokadia Socała, Cecylia Łysoń, Eugeniusz Dwornik, Adam Babik, Urszula Oliwa, Janina Łysoń, Krystyna Talaga, Maria Skowron, Janina Chmiel, Dariusz Łysoń, Władysława Biczak, Anna Oboza, Karol Dwornik, Zofia Woźniak, Andrzej Malik, Helena Osowska, Cecylia Socała, Władysława Oboza, Krzysztof Socha, Bronisława Babik, Alicja Rokowska, Stanisław Rajda, Helena Młocek, Stanisława Żydek, Marian Rajda, Aleksandra Socała, Gniewko Brzazgacz, Maria Pilch, Adam Wojewodzic, Mirosław Buda, Irena Kukuła, Zofia Socała, Anna Buda, Andrzej Łysoń, Zygmunt Curzydło, Jan Socała, Paweł Bizoń, Zofia Bizoń, Władysław Pilch, Honorata Najbor, Henryk Chmiel, Krystyna Rajda, Tomasz Chmiel.

7.00       Za parafię

15.00       Ślub: Aleksandra Ćwiertka i Dawid Nowak

18.00       Dziękczynna w 18 urodziny Artura Chmiela z prośbą o błog. Boże i zdrowie –od rodziców

NIEDZIELA – 17.10.2021