10.01.2021 – ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO

2. W naszym kościele mogą przebywać 42 osób. Bardzo proszę nosić maseczki i zachowywać odpowiedni dystans między rodzinami.

3. W sklepiku jest do nabycia „Gość Niedzielny”, „Mały Gość”,  kalendarze i inne tytuły prasy; można również wypożyczyć ciekawe i wartościowe książki.

4. Bardzo dziękuję panom Arturowi Amrozi i Józefowi Michałkowi za prace porządkowe na naszym cmentarzu.

5. Grupowych zapraszam po odbiór podziękowań dla ofiarodawców.

6. Bóg zapłać wszystkim, którzy w tym trudnym czasie wspierają naszą parafię.

7. Serdecznie dziękuję mieszkańcom z ul. Racławickiej, państwu z numeru: 4 oraz z ul. Ks. St. Sikory, państwu z numeru: 1, 2, 5, 12, 14, 16 za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na potrzeby parafii.

O przygotowanie świątyni do następnej niedzieli proszę mieszkańców z ul. Wiśniowej, państwa z numeru: 1, 2, 4, 4A, 6A, 6B, 6C.

8.  Z powodu pandemii, w tym roku nie ma tradycyjnej wizyty duszpasterskiej. Dlatego zapraszamy Rodziny naszej parafii do źródła Bożego błogosławieństwa, na Mszę św. sprawowaną o godz. 18.00 w intencji Rodzin z danego rejonu kolędowego. Po Mszy św. będzie można zabrać „pakiet kolędowy” z wodą święconą, folder z tekstem modlitwy poświęcenia domu oraz kredę, którą oznaczymy drzwi naszych domów. Jak co roku część ofiar kolędowych przeznaczona jest na misje, utrzymanie seminarium i pomoc księżom chorym i emerytom.

Rodziny, które nie mogły uczestniczyć we Mszy św. w wyznaczonym terminie zapraszamy w innym dniu na Mszę św. o godz. 18.00 sprawowaną w intencji Rodzin naszej parafii. Bardzo proszę zatroszczyć się o sąsiadów, którzy nie mogą wychodzić z domu i przekazać im pozdrowienia oraz „pakiet kolędowy”, który weźmiemy dla nich z kościoła. Niech to będzie wyraz naszej chrześcijańskiej solidarności i pomocy

w czasach pandemii.

9. Burmistrz Andrychowa informuje o możliwości obniżenia opłaty za śmieci. Szczegóły znajdziemy w gablocie.

NIEDZIELA – 10.01.2021

8.00   +   Ks. Edward Kobiesa – od kościelnego Służby Liturgicznej

10.30   +   Ks. Julian Lachendro – od siostrzeńca Jacka z rodziną

14.00    Roczek Zuzi i Michalinki oraz dziękczynna za Antosia i Emilkę

7.00   +   Alicja Rokowska – od syna Łukasza z rodziną

18.00    O błog. Boże i zdrowie dla mieszkańców ul. Ks. S. Sikory, Zbożowej i Wiśniowej

7.00   +   Helena Młocek – od córki Kazimiery z mężem

18.00    O błog. Boże i zdrowie dla mieszkańców ul. Spokojnej i Racławickiej od państwa Kubieniec do państwa Buda.

7.00   +   Janina Chmiel w 14 rocznicę śmierci

18.00   O błog. Boże i zdrowie dla mieszkańców ul. Racławickiej od państwa Ściga do państwa Pędziwiatr

7.00   +   Stanisława Żydek – od córki Ludwiki z rodzina

18.00   O błog. Boże i zdrowie dla mieszkańców ul. Środkowej i ul. Za Grapą

7.00   +  Ks. Edward Kobiesa, Ks. Jerzy Leśko, Józef, Kazimierz i Andrzej Wójcikiewicz, Ryszard Kolber, Marian Ściga, Aniela Dwornik, Stanisław Socała, Janina Łakomiak, Michał Kizner, Stanisław Łysoń, Salomea Rokowska, Janusz Wojewodzic, Stanisław Chmiel, Karol Witkowski. Józef Wójcikiewicz, Jan Łysoń, Krzysztof Dybał, Eugeniusz Dybał, Tadeusz Dąbrowski, Leszek Kiszka, Leokadia Socała, Cecylia Łysoń, Eugeniusz Dwornik, Adam Babik, Urszula Oliwa, Janina Łysoń, Krystyna Talaga, Maria Skowron, Janina Chmiel, Dariusz Łysoń, Władysława Biczak, Anna Oboza, Karol Dwornik, Zofia Woźniak, Andrzej Malik, Helena Osowska, Cecylia Socała, Władysława Oboza, Krzysztof Socha, Bronisława Babik, Alicja Rokowska, Stanisław Rajda, Helena Młocek, Stanisława Żydek, Marian Rajda, Aleksandra Socała, Gniewko Brzazgacz, Maria Pilch.

18.00  O błog. Boże i zdrowie dla mieszkańców ul. Racławickiej i Młyńskiej od państwa Babińskich do państwa Chmielów

7.00        za parafian

18.00     O błog. Boże i zdrowie dla mieszkańców ul. Racłwickiej od państwa Mikołajek do państwa Korbel

NIEDZIELA – 17.01.2021

8.00   +   Maria Kizner – od syna Jacka z rodzina

10.30   +   Marek Adamus

14.00   +   Andrzej Wójcikiewicz w rocznicę śmierci o dar życia wiecznego

17.01.2021 – II Niedziela Zwykła.

Ogłoszenia          1. W tym tygodniu obchodzimy: *   We wtorek, 19.01 – wspomnienie Św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa. *   W czwartek, 21.01 – wspomnienie

10.01.2021 – ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO

Ogłoszenia          1. Obchodzimy dzisiajŚwięto Chrztu Pańskiego, które kończy  liturgiczny okres Bożego Narodzenia. 2. W naszym kościele mogą przebywać 42 osób. Bardzo proszę nosić