09.01.2022 – Święto Chrztu Pańskiego

2. We wtorek, 11 stycznia, o godz. 16.00 dzieci z naszego przedszkola oraz ze szkoły podstawowej będą kolędować w kościele. Zapraszamy wszystkich parafian i gości.

3. Wpiątek, 14 stycznia, obchodzimy Dzień migranta i uchodźcy.

4. W sklepiku jest do nabycia „Gość Niedzielny” z dalszą częścią serii biblijnej, „Mały Gość” oraz inne tytuły prasy. Można również wypożyczyć ciekawe i wartościowe książki.

5. Serdecznie dziękuję mieszkańcom z ul. Racławickiej, państwu z numeru: 135, 131,

198, 196, 194 oraz z ul. Spokojnej, państwu z numeru: 22 i 25 za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na potrzeby parafii. O przygotowanie świątyni do następnej niedzieli proszę mieszkańców z ul. Spokojnej, państwa z numeru: 17, 15, 14, 12, 8, 5, 4 oraz z ul. Środkowej, państwa z numeru: 18.

6.  Pod chórem można zabrać pakiety kolędowe i proszę je przekazać również osobom chorym i samotnym. Bóg zapłać za złożone ofiary kolędowe, z których część została przeznaczona jest na misje, utrzymanie seminarium oraz domu księży emerytów.

NIEDZIELA – 09.01.2021 – Święto Chrztu Pańskiego

8.00   +   Józef i Rozalia Kizner – od córki Anny z rodziną

10.30   +   Maria Kizner w rocznicę śmierci – od syna Jacka

17.00        O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Marii

17.00   +   Małgorzata Turek – od córki Bożeny z rodziną

17.00   +   Antoni i Antonina Kiszczak z synami i córkami

17.00   +   Franciszek Pasternak w rocznicę śmierci

17.00   +   Aleksander Ćwiertka – od żony

17.00   +  Ks. Edward Kobiesa, Ks. Jerzy Leśko, Józef, Kazimierz i Andrzej Wójcikiewicz, Michał Kizner, Karol Witkowski, Adam Babik, Urszula Oliwa, Janina Łysoń, Krystyna Talaga, Maria Skowron, Janina Chmiel, Dariusz Łysoń, Władysława Biczak, Anna Oboza, Karol Dwornik, Zofia Woźniak, Andrzej Malik, Helena Osowska, Cecylia Socała, Władysława Oboza, Krzysztof Socha, Bronisława Babik, Alicja Rokowska, Stanisław Rajda, Helena Młocek, Stanisława Żydek, Marian Rajda, Aleksandra Socała, Gniewko Brzazgacz, Maria Pilch, Adam Wojewodzic, Mirosław Buda, Irena Kukuła, Zofia Socała, Anna Buda, Andrzej Łysoń, Zygmunt Curzydło, Jan Socała, Paweł Bizoń, Zofia Bizoń, Władysław Pilch, Honorata Najbor, Henryk Chmiel, Krystyna Rajda, Tomasz Chmiel, Honorata Pasternak, Leszek Kosek, Dawid Skrzypiec, Alicja Ćwiertka, Małgorzata Turek, Marta Wojewodzic, Maria Rokowska, Aleksander Ćwiertka, Stanisław Bączek.

7.00        Za parafię

17.00    Dziękczynna w 35 rocznicę ślubu Iwony i Jacka z prośbą o błog. Boże i zdrowie

NIEDZIELA – 16.01.2021

8.00   +   Janina Chmiel w 15 rocznicę śmierci – od dzieci z rodzinami