08.05.2022 –  IV Niedziela Wielkanocna

1. Dzisiaj przypada 4 niedziela wielkanocna, która jest obchodzona jako Niedziela Dobrego Pasterza. Ofiarami do puszek możemy wspomóc diecezjalne radio Anioł Beskidów. Nabożeństwa majowe w tygodniu są odprawiane po Mszy św. wieczornej, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 10.30.

*   W poniedziałek, 09.05 – uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.

*   W sobotę, 14.05 – święto św. Macieja, apostoła.

3. Próby dla dzieci komunijnych będą od poniedziałku do czwartku o godz. 17.00, natomiast spowiedź dla dzieci i ich Rodzin będzie w piątek o godz. 16.00. Uroczystość Pierwszej Komunii odbędzie się w sobotę, 14 maja, o godz. 11.00

4. Spotkania dla dzieci z klasy czwartej przed rocznicą Pierwszej Komunii Świętej będą w środę i w czwartek po Mszy św. Okazja do spowiedzi będzie w piątek o godz. 16.00.

5. W przyszłą niedzielę, 15 maja, na Mszy św. o godz. 14.00 dzieci obchodzące rocznicę Pierwszej Komunii Świętej podziękują Panu Bogu za dar Eucharystii.

5. W sklepiku jest do nabycia „Gość Niedzielny”, „Mały Gość” dla dzieci oraz inne tytuły prasy. Można również wypożyczyć wartościowe książki.

6. Serdecznie dziękuję mieszkańcom z z ul. Nawieśnickiej, państwu z numeru: 13 oraz

z ul. Wspólnej, państwu z numeru: 206, 202,200A, 119A, 117, 115 za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na potrzeby parafii a Młodej Parze za piękne kwiaty. O przygotowanie świątyni do Uroczystości Pierwszej Komunii Świętej proszę  Rodziców dzieci z klas drugich.

7. Zapraszam liderów wszystkich wspólnot, które działają w naszej Parafii na Mszę św. we wtorek o godz. 18.00 i później na spotkanie na plebanii.

8. Parafia Narodzenia NMP w Inwałdzie zaprasza na Nabożeństwa Fatimskie. Szczegóły znajdziemy na plakacie.

NIEDZIELA – 08.05.2021

8.00   +   Irena i Stanisław Kukuła oraz Agnieszka Kowalczyk z Rodzicami

i rodzeństwem – od córki Barbary z Rodziną

10.30   +   Halina Mitura z 20 rocznicę śmierci o łaskę życia wiecznego

18.00   +   Helena Bizoń o dar życia wiecznego – od córki Barbary z rodziną

18.00   +   Aniela Łysoń z mężem Józefem

18.00   +   Stefan Wojewodzic i Jerzy Mazurek w rocznicę śmierci

18.00   +   Maria Matejko – od męża

18.00   +  Ks. Edward Kobiesa, Ks. Jerzy Leśko, Józef, Kazimierz i Andrzej Wójcikiewicz, Michał Kizner, Karol Witkowski, Maria Skowron, Janina Chmiel, Dariusz Łysoń, Władysława Biczak, Anna Oboza, Karol Dwornik, Zofia Woźniak, Andrzej Malik, Helena Osowska, Cecylia Socała, Władysława Oboza, Krzysztof Socha, Bronisława Babik, Alicja Rokowska, Stanisław Rajda, Helena Młocek, Stanisława Żydek, Marian Rajda, Aleksandra Socała, Gniewko Brzazgacz, Maria Pilch, Adam Wojewodzic, Mirosław Buda, Irena Kukuła, Zofia Socała, Anna Buda, Andrzej Łysoń, Zygmunt Curzydło, Jan Socała, Paweł Bizoń, Zofia Bizoń, Władysław Pilch, Honorata Najbor, Henryk Chmiel, Krystyna Rajda, Tomasz Chmiel, Honorata Pasternak, Leszek Kosek, Dawid Skrzypiec, Alicja Ćwiertka, Małgorzata Turek, Marta Wojewodzic, Maria Rokowska, Aleksander Ćwiertka, Stanisław Bączek, Władysław Kołodziejczyk, Jan Łysoń, Czesław Wojewodzic, Franciszek Ćwiertka, Wiesław Łysoń. Ks. Pedro Maria Guembe, Józef Króliczek, Janina Płonka, Konstanty Potempa, Stefania Bryzek, Jerzy Nowakowski, Teofila Witkowska.

7.00   +   Cecylia Bizoń w 16 rocznicę śmierci

11.00        W intencji dzieci pierwszokomunijnych i ich Rodzin

18.00        Za parafię

NIEDZIELA – 15.05.2021

8.00   +   Paweł Bizoń w 1 rocznicę śmierci – od siostry

10.30   +   Zofia Bizoń z mężem Kazimierzem – od syna z rodziną

14.00       W intencji dzieci obchodzących rocznicę I Komunii św. i ich Rodzin

08.05.2022 –  IV Niedziela Wielkanocna

Ogłoszenia 1. Dzisiaj przypada 4 niedziela wielkanocna, która jest obchodzona jako Niedziela Dobrego Pasterza. Ofiarami do puszek możemy wspomóc diecezjalne radio Anioł Beskidów. Nabożeństwa majowe

01.05.2022 –  III Niedziela Wielkanocna

Ogłoszenia 1. Dzisiaj przypada 3 niedziela wielkanocna, która jest obchodzona jako Niedziela biblijna. Modlimy się o Boże błogosławieństwo dla każdej ludzkiej pracy. Rozpoczynamy nabożeństwa majowe.