07.08.2022 – XIX NIEDZIELA ZWYKŁA

*   W poniedziałek, 08.08 – wspomnienie św. Dominika, kapłana.

*   We wtorek, 09.08 – święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, dziewicy i męczennicy, patronki Europy.

*   W środę, 10.08 – święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika.

*   W czwartek, 11.08 – wspomnienie św. Klary, dziewicy. Tego dnia na Jasnej Górze

będzie sprawowana Msza Święta na zakończenie diecezjalnej pielgrzymki pieszej.

*   W sobotę, 13.08 – oddajemy cześć NMP Kalwaryjskiej.

2. W przyszłą niedzielę, 14 sierpnia, w naszej diecezji obchodzić będziemy uroczystość św. Maksymiliana Marii Kolbego, kapłana i męczennika, Patrona Diecezji Bielsko-Żywieckiej.

3. W sklepiku jest do nabycia „Gość Niedzielny”, nowy numer „Małego Gościa” oraz inne tytuły prasy. Można również wypożyczyć ciekawe książki.

4. Serdecznie dziękuję mieszkańcom z ul. Racławickiej, państwu z numeru: 284, 283, 281, 281, 278, 278A, 276 za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na potrzeby parafii. O przygotowanie świątyni do następnej niedzieli i kwiaty proszę mieszkańców z ul. Racławickiej, państwa z numeru: 279 oraz mieszkańców z ul. Grzybowej, państwa z numeru: 13, 7, 6, 3, 2, 1.

NIEDZIELA – 07.08.2022

8.00   +   Stanisław i Maria Chmiel z synami Jerzym i Marianem

10.30   +   Marian Króliczek w 11 rocznicę śmierci – od żony i dzieci

18.00   +   Andrzej Malik

18.00   +   Józef Kociuba z rodzicami Zofią i Jakubem – od żony z rodzina

18.00   +    Maria i Ludwik Chmiel z córką Małgorzatą i Rodzice o dar życia wiecznego

18.00      Dziękczynna z prośba o błog. Boże dla Patrycji i Mateusza Niewęgłowskich

18.00   +  Ks. Edward Kobiesa, Ks. Jerzy Leśko, Józef, Kazimierz i Andrzej Wójcikiewicz, Michał Kizner, Karol Witkowski, Maria Skowron, Anna Oboza, Karol Dwornik, Zofia Woźniak, Andrzej Malik, Helena Osowska, Cecylia Socała, Władysława Oboza, Krzysztof Socha, Bronisława Babik, Alicja Rokowska, Stanisław Rajda, Helena Młocek, Stanisława Żydek, Marian Rajda, Aleksandra Socała, Gniewko Brzazgacz, Maria Pilch, Adam Wojewodzic, Mirosław Buda, Irena Kukuła, Zofia Socała, Anna Buda, Andrzej Łysoń, Zygmunt Curzydło, Jan Socała, Paweł Bizoń, Zofia Bizoń, Władysław Pilch, Honorata Najbor, Henryk Chmiel, Krystyna Rajda, Tomasz Chmiel, Honorata Pasternak, Leszek Kosek, Dawid Skrzypiec, Alicja Ćwiertka, Małgorzata Turek, Marta Wojewodzic, Maria Rokowska, Aleksander Ćwiertka, Stanisław Bączek, Władysław Kołodziejczyk, Jan Łysoń, Czesław Wojewodzic, Franciszek Ćwiertka, Wiesław Łysoń. Ks. Pedro Maria Guembe, Józef Króliczek, Janina Płonka, Konstanty Potempa, Stefania Bryzek, Jerzy Nowakowski, Teofila Witkowska, Halina Dybał, Tomasz Chmiel, Marcin Oboza, Bogusława Bury, Anna Curzydło-Kizner, Krystyna Oboza, Kazimierz Łysoń, Wojciech Maciejczyk.

7.00        Za parafię

18.00   +   Czesław Polak w 18 rocznicę śmierci – od żony z rodziną

NIEDZIELA – 14.08.2022 – Uroczystość Św. Maksymiliana Kolbego

8.00   +   Józef Fraś w rocznicę śmierci