06.06.2021 – X Niedziela Zwykła

Wracamy do zwykłego porządku Mszy św. w niedzielę: o godz. 8.00 i 10.30.

*   We wtorek, 08.06 – wspomnienie Św. Jadwigi Królowej.

*   W czwartek, 10.06 – na zakończenie oktawy Bożego Ciała będzie poświęcenie ziół i wianków.

*   W piątek, 11.06 – uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu będą odprawione dwie Msze św.: o godz. 7.00 i 18.00. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. W tym dniu przypada 100. rocznica poświęcenia Polski Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Po Mszy św. Odnowimy Akt Poświęcenia Narodu Polskiego Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.

*   W sobotę, 12.06 – wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.

2. Nabożeństwa czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa – w tygodniu są odprawiane po Mszy św. wieczornej, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 10.30.

3. W naszym kościele może przebywać 1 osoba na 15 m2. Bardzo proszę nosić

maseczki i zachowywać odpowiedni dystans między rodzinami. Do limitu nie wliczająsię osoby już zaszczepione.

4. W sklepiku jest do nabycia „Gość Niedzielny”, „Mały Gość” oraz inne tytuły prasy.

5. Serdecznie dziękuję mieszkańcom z ul. Racławickiej, państwu z numeru: 64, 64A, 62A, 60, 60A, 56, 47 i 45 za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. O przygotowanie świątyni do następnej niedzieli oraz kwiaty proszę mieszkańców z ul. Racławickiej, państwa z numeru: 43, 50, 46, 42, 32, 28, 26, 24.

NIEDZIELA – 06.06.2021

8.00   +   Tadeusz Zieliński w rocznicę smierci

10.30   +   Anna Buda o dar życia wiecznego

18.00   +   Joanna i Ludwik Młocek z Rodzicami

18.00   +   Agata Piwowar – od męża

18.00   +   Antoni i Maria Płonka oraz zmarli z rodziny Płonków

18.00   +   Aniela Łysoń i mąż Józef

PIĄTEK – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa

7.00   +   Anna Buda – od syna Marka z żoną

14.00        Ślub: Aleksandra Łysoń i Szymon Piotrowski

18.00   +   Ks. Edward Kobiesa, Ks. Jerzy Leśko, Józef, Kazimierz i Andrzej Wójcikiewicz, Michał Kizner, Stanisław Łysoń, Salomea Rokowska, Janusz Wojewodzic, Stanisław Chmiel, Karol Witkowski. Józef Wójcikiewicz, Jan Łysoń, Krzysztof Dybał, Eugeniusz Dybał, Tadeusz Dąbrowski, Leszek Kiszka, Leokadia Socała, Cecylia Łysoń, Eugeniusz Dwornik, Adam Babik, Urszula Oliwa, Janina Łysoń, Krystyna Talaga, Maria Skowron, Janina Chmiel, Dariusz Łysoń, Władysława Biczak, Anna Oboza, Karol Dwornik, Zofia Woźniak, Andrzej Malik, Helena Osowska, Cecylia Socała, Władysława Oboza, Krzysztof Socha, Bronisława Babik, Alicja Rokowska, Stanisław Rajda, Helena Młocek, Stanisława Żydek, Marian Rajda, Aleksandra Socała, Gniewko Brzazgacz, Maria Pilch, Adam Wojewodzic, Mirosław Buda, Irena Kukuła, Zofia Socała, Anna Buda, Andrzej Łysoń, Zygmunt Curzydło, Jan Socała, Paweł Bizoń, Zofia Bizoń.

7.00        za parafian

16.00        Ślub: Magdalena Zielińska i Damian Mikołajek

18.00   +   Stanisław Bizon z Rodzicami i Teściami – od żony z rodziną

NIEDZIELA – 13.06.2021