Zaproszenia - Parafia Bolęcina

Zaproszenia

Grupa modlitewna
W  ramach trwającej Wielkiej Nowenny Fatimskiej przygotowującej nas do obchodów 100 - lecia objawień Matki Bożej w Fatimie – poruszeni Jej słowami: Wiele dusz idzie na potępienie...,Tylko Bóg ma moc zmienić bieg naszych dziejów...,  a także spełniając prośbę Maryi o modlitwę i pokutę oraz o zaprowadzenie w świecie nabożeństwa pięciu pierwszych sobót miesiąca – grupa modlitewna naszej parafii zaprasza do włączenia się w to nabożeństwo poprzez udział we Mszy Świętej, Komunię Świętą oraz wspólną modlitwę różańcową w intencji wynagradzającej w każdą pierwszą sobotę miesiąca o godz. 7:00.
Pragniemy wynagrodzić Matce Bożej wszelkie zniewagi, którymi jest obrażana oraz okazać Jej miłość i wdzięczność za wszystko co dla nas czyni.
W pozostałe soboty - po rannej Mszy świętej o godz. 7:00 modlimy się rozważając tajemnice Różańca Świętego w intencji pokoju na świecie, naszej Ojczyzny, naszej parafii, a zwłaszcza naszych krewnych i przyjaciół, mając na uwadze ich zbawienie, a także za naszych bliskich zmarłych i za dusze w czyśćcu cierpiące.
Zapraszamy do modlitwy!
Koło misyjne
  • Osoby pragnące systematycznie wspierać ofiarą i modlitwą  misje i misjonarzy,
  • Osoby pragnące  włączyć się do Adopcji na Odległość i objąć modlitwą oraz pomocą materialną jedno konkretne dziecko z krajów misyjnych,
  • Osoby pragnące podjąć modlitwę różańcową za misjonarza lub misjonarkę w związku z Rokiem Życia Konsekrowanego.  /Dziesiątka różańca to tylko 5 minut dziennie, a wiele może dobrego zdziałać/.

Zgłoszenia do w/w projektów w sklepiku parafialnym u p. Bożeny Dwornik

Można też zalogować się na stronie: Dzieło Duchowej Adopcji Kapłanów, aby wybrać konkretną osobę, za którą chcemy się modlić https://ddak.wordpress.com/zgloszenia/
Racławicka 188
34 - 125 Sułkowice