Ogłoszenia - Parafia Bolęcina

23.06.2019 - Uroczystość Odpustowa

1. Dzisiaj przeżywamy Uroczystość odpustową w naszej parafii, czcząc Narodziny św. Jana Chrzciciela.
    Bardzo dziękuję dzisiejszemu Sumiście Ks. dr hab. Wojciechowi Medwidowi za odprawienie Mszy św. i wygłoszone kazanie. Niech Św. Jan Chrzciciel wyprasza potrzebne łaski. Bóg zapłać wszystkim kapłanom z naszego dekanatu na czele z ks. dziekanem Stanisławem Czernikiem.
    Serdecznie witam gości i parafian. Bóg zapłać wszystkim za zaangażowanie w Uroczystość Odpustową: pocztom sztandarowym, niosącym feretrony, chorągwie i baldachim, paniom niosącym światło, panom: organiście, kościelnemu, dzieciom komunijnym i sypiącym kwiaty, Oazie i Służbie Ołtarza.

• W poniedziałek, 24.06 – Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
    W tym dniu w naszej parafii będzie adoracja Najśw. Sakramentu. Proszę o obecność na adoracji:
    od godz. 13:00 – 14:00 - gr. I i II,
    od godz. 14:00 –15:00 - gr. III,
    od godz. 15:00 - 16:00 - gr. IV,
    od godz. 16:00 - 17:00 - gr. V i VI,
    od godz. 17:00 –18:00 – gr. VII.

Jeśli komuś nie będzie pasował wyznaczony termin zapraszamy w innym czasie.
  • W czwartek, 27.06 - na zakończenie oktawy Bożego Ciała poświęcenie ziół i wianków.
  • W piątek, 28.06 – Uroczystość Najśw. Serca Pana Jezusa. Z racji Uroczystości nie obowiązuje w tym dniu post i wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  • W sobotę, 29.06 – uroczystości Świętych Apostołów Piotra i Pawła. W naszej parafii będą dwie Msze św. o godz. 7:00 i 18:00. Składka przeznaczona jest na Świętopietrze.

3. Serdecznie dziękuję państwu: Cywicki, Marczyński, Smolec, Pająk, Pabiś, Filip, Szczepanik za posprzątanie kościoła i kwiaty. O przygotowanie świątyni do następnej niedzieli oraz kwiaty proszę państwa: Babiński, Łysoń, Ramęda, Babik, Pabiś, Szypuła, Witkowski, Witkowski.

4. Intencje Mszalne w nadchodzącym tygodniu: tutaj

Racławicka 188