Ogłoszenia - Parafia Bolęcina

21.04.2019 - Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego
1. Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego. Jutro drugi dzień Świąt Wielkanocnych. Msze święte według porządku niedzielnego. Składka  w kościele przeznaczona będzie na KUL i Papieski Uniwersytet im. Jana Pawła II.

• W przyszłą niedzielę, 28.04. obchodzimy Uroczystość Miłosierdzia Bożego.

3. Bardzo dziękuję paniom z KGW za przygotowanie Ciemnicy i Grobu Bożego, pani Annie Pająk za piękne dekoracje, Panu Henrykowi Misiek za wykonanie ramy do Grobu Bożego, naszym Strażakom za trzymanie warty przy Grobie Pańskim, panom: organiście, kościelnemu, szafarzom oraz niaosącym feretrony, chorągwie i baldachim, młodzieży oazowej, służbie ołtarza i wszystkim, którzy ofiarowali swój czas i pracę, by ubogacić przeżywanie liturgii Triduum Paschalnego.

4. W piątek w oktawie Wielkanocy nie obowiązuje post oraz wstrzemięźliwośc od pokarmów mięsnych.

5. Serdecznie dziękuję państwu: Wojewodzic, Wojewodzic, Skowron, Wojewodzic, Żydek, Knap, Łakomiak, Woźniak, Woźniak, Zieliński, Piotrowski, Prochot, Krukiewicz, Wojewodzic za posprzątanie kościoła. O przygotowanie świątyni do następnej niedzieli proszę państwa: Stuglik, Mazanek, Górski, Kapała, Buldończyk, Buldończyk, Kowalski, Studnicki.

6. Intencje Mszalne w nadchodzącym tygodniu: tutaj

Racławicka 188