Ogłoszenia - Parafia Bolęcina

13.10.2019 - XXVIII Niedziela zwykła
    1. Obchodzimy dzisiaj XIX Dzień Papieski pod hasłem: „Wstańcie, chodźmy!”. Będziemy mieli okazję wspomóc materialnie ofiarą do puszek dzieło, które nazywane jest „żywym pomnikiem Św. Jana Pawła II”. Fundacja Dzieło Nowego Tysiąclecia poprzez stypendia wspiera ponad 2500 młodych ludzi z całej Polski.

• We wtorek, 15.10 – wspomnienie Św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła.
  • W środę, 16.10 – wspomnienie Św. Jadwigi Śląskiej.
  • W czwartek, 17.10 – wspomnienie Św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika
  • W piątek, 18.10 – święto Św. Łukasza ewangelisty.

3. Nabożeństwa Różańcowe w tygodniu odprawiane są o godz. 17.30 a w niedzielę po Mszy  św. o godz. 10.30. Gorąco zachęcam do odmawiania różańca dzieci, młodzież i dorosłych. W kolejne dni różaniec będą prowadziły poszczególne klasy: w niedzielę klasy 3, w poniedziałek - 4, we wtorek - 5,  w środę - 6, w czwartek - 7, piątek - Oaza, w sobotę - 8.

4. W sobotę zapraszamy na dzień Seniora w naszej parafii: od godz. 10:30 będzie możliwość spowiedzi, o godz. 11:00 Msza św. z sakramentem namaszczenia chorych. Po Mszy św. wolontariusze Zespołu Charytatywnego serdecznie zapraszają na spotkanie przy stole na plebanii. Bardzo proszę o umożliwienie naszym Seniorom udziału w spotkaniu.

5. Serdecznie dziękuję państwu: Słowińska, Wisz, Stachura, Łazarska, Smolarek, Socha, Wiktor za posprzątanie kościoła i kwiaty. O przygotowanie świątyni do następnej niedzieli oraz kwiaty proszę państwa: Mieszczak, Mieszczak, Mieszczak, Budzyńska, Kołaczek, Dwornik, Zawisza.

6. Spotkania Dzieci Bożych są w soboty o godz. 10:00, natomiast ministranci i kandydaci mają zbiórki o godz. 11:00. Młodzież zapraszamy na spotkania Oazowe w piątki po Mszy św. o godz. 18:00.

7. Intencje mszalne: tutaj

Racławicka 188