Ogłoszenia - Parafia Bolęcina

8.12.2019 - Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP
    1. Obchodzimy dzisiaj Uroczystość  Niepokalanego Poczęcia NMP. Modlitwą i ofiarą składaną do puszek wspieramy Kościół na Wschodzie. Roraty są odprawiane od poniedziałku i piątku o godz. 17:00. Dzisiaj w Godzinie Łaski od 12 do 13 zapraszamy na modlitwę do naszego kościoła.

• W piątek, 13.12. - wspomnienie Św. Łucji, dziewicy i męczennicy.
  • W sobotę, 14.12 – wspomnienie Św. Jana od Krzyża, kapłana i doktora Kościoła.

3. Panie z Zespołu Charytatywnego rozprowadzają świece Caritas. Złożone ofiary zostaną przeznaczone na pomoc dla dzieci i osób starszych i potrzebujących

4. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy złożyli ofiary na leczenie i rechabilitację ciężko chorego małego Miłosza Ogiegło. Zebrano 5941 zł. i 66 groszy. Parafia wpłaciła 6 tys. zł. na konto fundacji. Potwierdzenie znajdziemy w gablocie.

5. Samorząd Małopolski oraz Caritas realizuje projekt „Tele-Anioł”, który pozwala na szybkie wezwanie pomocy. Szczegóły znajdziemy na plakacie i w ulotkach pod chórem.

6. Proszę o kontakt osoby, które dysponują kilkumetrowymi choinkami do prezbiterium naszego kościoła. Z góry dziękuję za pomoc.

7. Serdecznie dziękuję państwu: Socała, Socała, Smaza, Strzeżoń, Sordyl, Sordyl, Gawior za posprzątanie kościoła i złożoną ofirę na kościół. O przygotowanie świątyni do następnej niedzieli proszę państwa: Kierpiec, Hutniczak, Łysoń, Pasternak, Kempski, Chmiel, Chmiel, Sordyl.

8. Intencje mszalne: tutaj

Racławicka 188