Ogłoszenia - Parafia Bolęcina

16.02.2020 - VI Niedziela Zwykła
1. Składka dzisiaj przeznaczona jest na pokrycie kosztów ogrzewania naszego kościoła.

• W sobotę, 22.02 – przypada święto Katedry Św. Piotra, apostoła.

3. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10.30 zapraszam na zebranie rodziców dzieci komunijnych.

4. Ks. Jerzy Leśko, pierwszy proboszcz naszej parafii jest poważnie chory, miał amputowaną nogę. Możemy pomóc w leczeniu i zakupie protezy przekazując 1% z podatku dochodowego, lub w przyszłą niedzielę wychodząc z kościoła złożyć ofiarę do puszki. W gablocie znajdziemy numer do odpisu 1 %  na Caritas.
    Należy dopisać: „na leczenie ks. Jerzego Leśko”. Nr Caritas do odpisu 1%: 0000 2076 58

5. W piątek, 23 lutego, parafia Św. Macieja w Andrychowie zaprasza na koncert chrześcijańskiego zespołu TGD, który rozpoczyna obchody 100 - lecia urodzin Św. Jana Pawła II. Koncert odbędzie się w kościele o godz. 19:00. Wstęp wolny.

6. Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej. W sklepiku znajdziemy prasę dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Jest też bardzo ciekawy informator o życiu i epoce Św. Melchiora Grodzieckiego.

7. Serdecznie dziękuję państwu: Łysoń, Okrzos, Żydek, Grajny, Smolec, Srzedziński, Bubak, Krupa za posprzątanie kościoła, kwiaty i złożoną ofiarę. O przygotowanie świątyni do następnej niedzieli i kwiaty proszę państwa: Oboza, Rokowski, Homel, Oboza, Buda, Płonka, Mazurek.

8. Intencje mszalne: tutaj

Racławicka 188