Msze święte - Parafia Bolęcina

10:30   +   Andrzej Bury w 1 rocznicę śmierci

18:00   +   Zbigniew Wojewodzic – od rodzeństwa
           +   Cecylia Łysoń – od wnuczek Ewy i Ani

18:00        Dziękczynna w 60 urodziny Romana z prośbą o błog. Boże i potrzebne łaski – od rodziców

18:00   +   Józef Wójcikiewicz – od bratowej z dziećmi

18:00   +   Helena i Tomasz Chmiel w rocznicę śmierci

18:00   +  Józef, Kazimierz i Andrzej Wójcikiewicz, Wacław Rokowski, Rafał Góra, Henryk Oboza, Zdzisław Mikołajek, Stefan Mikołajek, Marian Oboza, Stanisław Bury, Wanda Michałek, Czesław Węgrzynek, Czesława Kołaczek, Kazimierz Buda, Genowefa Żydek, Antoni Łysoń, Stanisław Łysoń, Janina Mieszczak, Ewa Wojewodzic, Krystyna Książek, Sławomir Łysoń, Teodora Cibor, Ewa Socała, Edward Oboza, Helena Wiewióra, Andrzej Bury, Maria Osowska, Bożena Silvertand, Ryszard Kolber, Marian Ściga, Aniela Dwornik, Stanisław Socała, Janina Łakomiak, Michał Kizner, Stanisław Łysoń, Salomea Rokowska, Janusz Wojewodzic, Stanisław Chmiel, Karol Witkowski. Józef Wójcikiewicz, Jan Łysoń, Krzysztof Dybał, Eugeniusz Dybał, Tadeusz Dąbrowski, Leszek Kiszka, Leokadia Socała, Cecylia Łysoń, Eugeniusz Dwornik.

07:00        za parafię
18:00   +   Władysława Bączek z mężem Kazimierzem w rocznicę śmierci