Msze święte - Parafia Bolęcina

07:00      O szczęśliwą operację, zdrowie i potrzebne łaski dla Józefy

07:00      Dziękczynna z prośbą o błog. Boże i zdrowie dla rodziny

18:00   +   Michał Kizner od brata Piotra z rodziną

18:00      Dziękczynna w 45 rocznicę ślubu Jadwigi i Tadeusza z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie
18:00   +   Stanisław Łysoń – od kuzyna Jana Babińskiego z żoną

18:00   +   Józef, Kazimierz i Andrzej Wójcikiewicz, Stefan Łysoń, Maria Polońska, Rozalia Mrzygłód, Genowefa Kukuła, Józef Buldończyk, Kazimierz Bączek, Marian Grzesiewicz, Lucja Graca, Roman Socała, Emilia Korbel, Mieczysław Kryjak, Wacław Rokowski, Rafał Góra, Henryk Oboza, Zdzisław Mikołajek, Stefan Mikołajek, Marian Oboza, Stanisław Bury, Wanda Michałek, Czesław Węgrzynek, Czesława Kołaczek, Kazimierz Buda, Genowefa Żydek, Antoni Łysoń, Stanisław Łysoń, Janina Mieszczak, Ewa Wojewodzic, Krystyna Książek, Sławomir Łysoń, Teodora Cibor, Ewa Socała, Edward Oboza, Helena Wiewióra, Andrzej Bury, Maria Osowska, Bożena Silvertand, Ryszard Kolber, Marian Ściga, Aniela Dwornik, Stanisław Socała, Janina Łakomiak, Michał Kizner, Stanisław Łysoń, Salomea Rokowska, Janusz Wojewodzic.
18.00   +   Ryszard Kolber – od wujka Leona z żoną

07:00        za parafian
16:00        ślub: Zuzanna Chowaniec i Damian Mrzygłód
18:00    +  Stanisław Szczotka i rodzice
           +   Stanisława Kempska w 10 rocznicę śmierci

NIEDZIELA – 25.08.2019
08:00   Dziękczynna w rocznicę ślubu Zofii i Tadeusza Paś z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie
10:30   Dziękczynna w 40 rocznicę ślubu Zofii i Aleksandra z prośbą o błog. Boże
            Dożynki - Dziękczynienie za zebrane plony.

Racławicka 188
34 - 125 Sułkowice