Msze święte - Parafia Bolęcina

NIEDZIELA – 19.01.2020
08:00  +   Maria Kizner w 3 rocznicę śmierci – od męża
10.30      Dziękczynna w 1 rocznicę urodzin Oliwii Żydek z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże

18:00  +   Tadeusz Dąbrowski – od syna Andrzeja
           +  Leokadia Socała – od córki Marii z rodziną

18:00  +   Leszek Kiszka od córki Iwony z rodziną

18:00  +   Cecylia Łysoń – od bratowej Julii

18:00  +   Eugeniusz Dwornik – od wnuczki Agnieszki z rodziną

18:00  +  Józef, Kazimierz i Andrzej Wójcikiewicz, Wacław Rokowski, Rafał Góra, Henryk Oboza, Zdzisław Mikołajek, Stefan Mikołajek, Marian Oboza, Stanisław Bury, Wanda Michałek, Czesław Węgrzynek, Czesława Kołaczek, Kazimierz Buda, Genowefa Żydek, Antoni Łysoń, Stanisław Łysoń, Janina Mieszczak, Ewa Wojewodzic, Krystyna Książek, Sławomir Łysoń, Teodora Cibor, Ewa Socała, Edward Oboza, Helena Wiewióra, Andrzej Bury, Maria Osowska, Bożena Silvertand, Ryszard Kolber, Marian Ściga, Aniela Dwornik, Stanisław Socała, Janina Łakomiak, Michał Kizner, Stanisław Łysoń, Salomea Rokowska, Janusz Wojewodzic, Stanisław Chmiel, Karol Witkowski. Józef Wójcikiewicz, Jan Łysoń, Krzysztof Dybał, Eugeniusz Dybał, Tadeusz Dąbrowski, Leszek Kiszka, Leokadia Socała, Cecylia Łysoń, Eugeniusz Dwornik.

07:00       za parafię
18:00  +   Franciszek Pasternak w rocznicę śmierci z Rodzicami

NIEDZIELA – 26.01.2020
08:00  +   Helena Żydek w rocznicę śmierci – od dzieci